Alege un magazin sau o adresă — îți arătăm catalogul și stocul potrivit

FILE DE TON BUCATI S/P 100G VELADIS

100 g
Art.: 0001577

21.90 RON

(219.00 RON/kg)

Informații despre producător

Berezka
Telefon: +40 772 27 47 26
Adresă: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Vizualizate frecvent

23.90 RON
Platica uscata 150 g
159.33 RON/kg
18.48 RON
Vakame 250 g
73.90 RON/kg
24.90 RON
Platica uscata (vobla) 160 g
155.62 RON/kg

Recenzii

Nu există comentarii pentru acest produs încă! Fiți primul care scrie o recenzie!
Produse