Alege un magazin sau o adresă — îți arătăm catalogul și stocul potrivit

URECHI DE PORC AFUMATE PICANTE FASII /KG SALT

300 g
Art.: 0026039

23.97 RON

(79.90 RON/kg)

Informații despre producător

Berezka
Telefon: +40 772 27 47 26
Adresă: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Vizualizate frecvent

-20%
11.92 RON 14.90 RON
Cârnați din carne de pui RGK 110 g
108.36 RON/kg
27.90 RON
Crenvurști cu cașcaval 500 g
55.80 RON/kg

Recenzii

Nu există comentarii pentru acest produs încă! Fiți primul care scrie o recenzie!
Produse