Alege un magazin sau o adresă — îți arătăm catalogul și stocul potrivit

BAUTURA PINA COLADA 0.5L BIOLA

500 ml
Art.: 0900917

6.90 RON

(13.80 RON/lt)

Informații despre producător

Berezka
Telefon: +40 772 27 47 26
Adresă: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Vizualizate frecvent

-20%
9.52 RON 11.90 RON
LIMONADA "GEONATURA" CREAM SODA 1L 1 lt
9.52 RON/lt
-20%
9.52 RON 11.90 RON
LIMONADA "GEONATURA" PERE 1L 1 lt
9.52 RON/lt
14.90 RON
Cvas taras negru 1.5 lt
9.93 RON/lt
6.90 RON
Kvas Taras 500 ml
13.80 RON/lt

Recenzii

Nu există comentarii pentru acest produs încă! Fiți primul care scrie o recenzie!
Produse