Alege un magazin sau o adresă — îți arătăm catalogul și stocul potrivit

Cabanosi afumați la rece, în stil italian RK 100gr

100 g
Art.: 0025060

12.90 RON

(129.00 RON/kg)
Indisponibil

Informații despre producător

Berezka
Telefon: +40 772 27 47 26
Adresă: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Vizualizate frecvent

27.90 RON
Crenvurști cu cașcaval 500 g
55.80 RON/kg
-20%
15.92 RON 19.90 RON
Crenvursti de curcan rgk 300 g
53.07 RON/kg

Recenzii

Nu există comentarii pentru acest produs încă! Fiți primul care scrie o recenzie!
Produse