Alege un magazin sau o adresă — îți arătăm catalogul și stocul potrivit

Vodka Stolichnaya

50 ml
Art.: 8000016

7.50 RON

(150.00 RON/lt)

Gust

Vodca are un gust fin.

Aromă

Aroma vodcii este curată, clasică.

Culoare

Vodca are o culoare curată, transparentă.

Combinații

Vodca se potrivește cu preparatele din bucătăria rusă. Se combină excelent cu murături, ciuperci, preparate din pește și diverse aperitive.

Ingrediente

Apă potabilă corectată, alcool etilic rectificat din materii prime alimentare "Lux", sirop de zahăr, infuzie alcoolică de rădăcină de roză, infuzie alcoolică de ovăz.

Termeni și condiții de stocare

Să păstrați produsul într-un loc uscat și răcoros, protejat de lumina directă a soarelui.

Descriere

Adevărata vodcă rusă, „Stolichnaya“, este produsă neîntrerupt în Rusia, folosind tehnologia clasică din cel mai bun alcool din cereale și cea mai pură apă naturală, menținând tradițiile stabilite cu 80 de ani în urmă pentru cea mai înaltă calitate.

Informații despre producător

Moskovskij zavod Kristall
Telefon: +7 495 362-37-81
Adresă: Samokatnaya ul., dom 4, Moskva, Rossiya, 111033.
Moskovskij zavod Kristall

Vizualizate frecvent

82.90 RON
Bardar 7 ani 500 ml
165.80 RON/lt
34.90 RON
Vodka pyat ozer clasica 500 ml
69.80 RON/lt
54.90 RON
Bardar 3 ani 500 ml
109.80 RON/lt
234.90 RON
Vodca Beluga Noble 0,7 l 700 ml
335.57 RON/lt

Recenzii

Nu există comentarii pentru acest produs încă! Fiți primul care scrie o recenzie!
Produse