Choose a store or address — we’ll show you the right catalog and stock

PATEU CU BRANZA SI MARAR 140GR

140 g
SKU: 0001724

6.90 RON

(49.29 RON/kg)
per 100 g
293
Kcal
7.8
Proteins
19.7
Fats
20.2
Carbohydrates

Ingredients

Aluat (FĂINĂ DE GRÂU (GLUTEN), apă potabilă, ulei rafinat de floarea-soarelui, sare de masă); umplutură (BRÂNZĂ DE VACĂ (LAPTE), SMÂNTÂNĂ, zahăr, uleiuri vegetale (floarea-soarelui, palmier, cocos – rafinate), ZER din LAPTE praf, BRÂNZĂ 33,3%, amidon, agent de afânare: difosfat disodic; emulgatori: mono- și digliceride ale acizilor grași, GĂLBENUȘ DE OU; stabilizatori: pectină, caragenan; condimente: LAPTE praf, SMÂNTÂNĂ praf, aromă, amestec de ierburi (pătrunjel, mărar, busuioc), potențiator de aromă: glutamat monosodic; antioxidant: alfa-tocoferol).
Poate conține urme de SOIA și SUSAN.

Manufacturer information

Berezka
Phone: +40 772 27 47 26
Address: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Frequently Viewed

14.90 RON
SÂRNIKI 120/30GR 150 g
99.33 RON/kg
15.90 RON
Kefir 4 % Fat 1 lt
15.90 RON/lt
19.90 RON
Pasta Bolognese 300g 300 g
66.33 RON/kg
5.90 RON
Cabbage Pie, 80 g 80 g
73.75 RON/kg

Reviews

There are no comments for this product yet! Be the first to write a review!
Products