Choose a store or address — we’ll show you the right catalog and stock

Ayran MURZIK 500ml

500 ml
SKU: 0780725

5.90 RON

(11.80 RON/lt)
per 100 g
27
Kcal
1.8
Proteins
1.6
Fats
1.2
Carbohydrates

Ingredients

LAPTE DE VACĂ, apă, ferment de iaurt, sare.

Terms and conditions of storage

A se consuma de preferință înainte de: vezi ambalajul. A se păstra la o temperatură între +2 °C și +6 °C.

Description

BG Ayrian 1,6%, 500 g. Ingrediente: LAPTE DE VACĂ, apă, ferment pentru iaurt, sare. A se consuma de preferință înainte de: vezi pe ambalaj. Număr lot (L): vezi pe ambalaj. Condiții de depozitare: a se păstra la o temperatură între +2 °C și +6 °C. Producător: „Dairy Products Trakia” EOOD, MPP „Serdika”, Haskovo, Zona Industrială de Nord, tel.: 038/622 448, e-mail: [email protected]

, www.bmk.bg

. Valoare nutrițională la 100 g de produs: Valoare energetică: 110 kJ / 27 kcal; Grăsimi: 1,6 g, din care acizi grași saturați - 1,1 g; Carbohidrați: 1,2 g, din care zaharuri - 1,2 g; Proteine: 1,8 g; Sare: 0,7 g.

Manufacturer information

Berezka
Phone: +40 772 27 47 26
Address: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Frequently Viewed

6.90 RON
Kefir 2 % Fat 330 ml
20.91 RON/lt
15.90 RON
Kefir 4 % Fat 1 lt
15.90 RON/lt
21.90 RON
Butter Svalya 82% 200 g
109.50 RON/kg

Reviews

There are no comments for this product yet! Be the first to write a review!
Products