Choose a store or address — we’ll show you the right catalog and stock

PIEPT DE PORC FIERT-AFUMAT /KG SALT

1 kg
SKU: 0026020

69.90 RON

(69.90 RON/kg)

Manufacturer information

Berezka
Phone: +40 772 27 47 26
Address: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Frequently Viewed

-20%
15.92 RON 19.90 RON
Boiled Veal Sausages rgk 300 g
53.07 RON/kg
-20%
27.92 RON 34.90 RON
Smoked-dried beef salami rgk 270 g
103.41 RON/kg
-20%
23.92 RON 29.90 RON
Cognac Smoked And Boiled Servelat rgk 350 g
68.34 RON/kg

Reviews

There are no comments for this product yet! Be the first to write a review!
Products