Choose a store or address — we’ll show you the right catalog and stock

URECHI DE PORC AFUMATE PICANTE FASII /KG SALT

300 g
SKU: 0026039

23.97 RON

(79.90 RON/kg)

Manufacturer information

Berezka
Phone: +40 772 27 47 26
Address: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Frequently Viewed

-20%
23.92 RON 29.90 RON
Cognac Smoked And Boiled Servelat rgk 350 g
68.34 RON/kg
27.90 RON
Sausages with cheese 500 g
55.80 RON/kg
-20%
18.32 RON 22.90 RON
Viennese Boiled Sausages 300 g
61.07 RON/kg

Reviews

There are no comments for this product yet! Be the first to write a review!
Products