Choose a store or address — we’ll show you the right catalog and stock

SPROT IN ULEI 240GR RIGA GOLD

240 g
SKU: 0031304

21.90 RON

(91.25 RON/kg)
Produs din peste conservat, sterilizat. Produsul este gata de consum. Greutate drenată (pește): 168 g.
per 100 g
352
Kcal
16
Proteins
32
Fats
0
Carbohydrates

Ingredients

Șprot afumat (pește - Sprattus sprattus, Marea Baltică /FAO27 IIId) - 70%, ulei de rapiță - 29%, sare.

Terms and conditions of storage

A se consuma de preferinta inainte de : vezi eticheta de pe cutie. A se pastra la o temperatura de la 0˚С la +25˚С și umiditate relativă nu mai mare de 75%. După deschidere, se recomandă păstrarea la frigider și utilizarea în termen de 2 zile.

Description

Tara de provenienta: Letonia.

Manufacturer information

Berezka
Phone: +40 772 27 47 26
Address: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Frequently Viewed

15.90 RON
Cod liver and roe pate 100 g
159.00 RON/kg
15.90 RON
Somon in ulei banga 120 g
132.50 RON/kg
20.90 RON
Sprats In Oil 160 g
130.63 RON/kg

Reviews

5.0
5
MARIANA BOTEZATU
15.09.2026
Show more reviews
Products