Choose a store or address — we’ll show you the right catalog and stock

Cabanosi afumați la rece, în stil italian RK 100gr

100 g
SKU: 0025060

12.90 RON

(129.00 RON/kg)
Out of Stock

Manufacturer information

Berezka
Phone: +40 772 27 47 26
Address: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Frequently Viewed

-20%
15.92 RON 19.90 RON
Boiled Sausages For Kids rgk 300 g
53.07 RON/kg
28.90 RON
Smoked sausage "Banquet" 250 g
115.60 RON/kg
-20%
19.92 RON 24.90 RON
Kupeceaskaia Sausages 400 g rgk 400 g
49.80 RON/kg
-20%
23.92 RON 29.90 RON
Cognac Smoked And Boiled Servelat rgk 350 g
68.34 RON/kg

Reviews

There are no comments for this product yet! Be the first to write a review!
Products