Choose a store or address — we’ll show you the right catalog and stock

TON ALB IN ULEI DE MASLINE 81GR RIANXEIRA

111 g
SKU: 0031262

19.90 RON

(179.28 RON/kg)
per 100 g
331
Kcal
19
Proteins
28
Fats
0.7
Carbohydrates

Ingredients

BIAL TON (Thunnus alalunga) (RIBA), zekhtin, sol.

Terms and conditions of storage

A se consuma de preferință înainte de: vezi ambalajul. A se păstra într-un loc răcoros și uscat. Pentru a păstra toate calitățile produsului, după deschidere, transferați produsul într-un recipient nemetalic, păstrați la frigider și consumați în termen de 24 de ore.

Manufacturer information

Rianxeira
Phone: 34 981 845 400
Address: C/ Vimieiro Nº 20, 15930 Boiro (A Coruña)
Rianxeira

Frequently Viewed

18.90 RON
Cod Liver 120 g
157.50 RON/kg
14.90 RON
Pate pentru tine 160gr 160 g
93.13 RON/kg
20.90 RON
Sprats In Oil 160 g
130.63 RON/kg

Reviews

There are no comments for this product yet! Be the first to write a review!
Products