Choose a store or address — we’ll show you the right catalog and stock

VODKA BELAYA BERIOZKA GOLD 1L

1 lt
SKU: 0069981

99.00 RON

(99.00 RON/lt)
per 100 g
252
Kcal
0
Proteins
0
Fats
0
Carbohydrates

Manufacturer information

Berezka
Phone: +40 772 27 47 26
Address: București, sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 111, Bloc 12A, Etaj PARTER
Berezka

Frequently Viewed

239.90 RON
Divin KVINT 14 Years Old 500 ml
479.80 RON/lt
54.90 RON
Vodka Beresta 0.7L 700 ml
78.43 RON/lt
34.90 RON
Vodka pyat ozer clasica 500 ml
69.80 RON/lt
232.90 RON
Brandy xo 15ani 700 ml
332.71 RON/lt

Reviews

5.0
5
Robert
24.08.2026

Sunt colecționar de sticle. Dacă aveți sticle goale ramase după consumarea produsului, vă rog mult să nu le aruncați, dati-mi un telefon si vin eu sa o iau. Ma adresez in special persoanelor din Constanța. Va multumesc mult. Cu stima, Robert.

5
Killbil
16.04.2025

Nu exists,in lume,vodka mai buna,decat vodka ruseasca.Cine nu stie asta,este tampit.

Show more reviews
Products